Wyszukiwarka ofert

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Lokalizacja

Ulica

Numer oferty

Forma własności

Typ domu

Typ budynku

Typ działki

Typ lokalu

Typ obiektu

Materiał

Woda

Gaz

Elektryczność

Kanalizacja

Ogrzewanie

Kształt działki

Dostawca internetu

Przeznaczenie

Droga dojazdowa

L. pięter

od do

Rok budowy

od do

L. pokoi

Liczba pomieszczeń

od do

Piętro

od do

Cena PLN

od do

Cena za m² PLN

od do

Powierzchnia m2

od do

Pow. działki m2

od do

Szarokość działki (m)

od do

Długość działki (m)

od do

Miejsca parkingowe

od do

Liczba lini telefonicznych

od do

Piwnica

Meble

Internet

Klimatyzacja

Osiedle zamkniete

Bez prowizji

Zgłoś czego szukasz Zgłoś nieruchomość Notes

Kredyty

foto/imperial-kredyty-hipoteczne.jpgPomagamy naszym klientom uzyskać środki kredytowe na zakup domu, mieszkania, dużej i małej działki lub na remont posiadanej nieruchomości, a także na uzyskanie płynności finansowej pod zastaw nieruchomości.

 

Każdy z klientów agencji IMPERIAL może liczyć na pełne i bezpłatne wsparcie związane z doradztwem w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego, budowlano-hipoteczno lub pożyczki hipotecznej. Oferujemy pomoc na każdym kroku podczas załatwiania formalności. 

 


foto/imperial-doradzamy-analizujemy.jpgPrzy wyborze kredytu
bezpłatnie doradzamy naszym klientom m.in. czy w danej, indywidualnej sytuacji (poszczególni klienci mają zupełnie inną sytuację finansowo-majątkową i ogólną rodzinno-zawodową) warto wziąć kredyt, czy też nie, a jeśli warto to pomagamy przy podjęciu decyzji o rodzaju kredytu ze względu na jego przeznaczenie – cel:

 

 

  • foto/imperial-bank.jpgkredyt hipoteczny – kredyt bankowy na zakup domu, mieszkania, nieruchomości, w którym na podstawie umowy kupna-przedaży bank przelewa pełną kwotę na rachunek sprzedającego,
  • kredyt budowlano-hipoteczny – pozyskane od banku środki finansowe przeznaczone są na budowę domu. Kredyt uzyskać może zarówno osoba fizyczna, jak i np.: firma deweloperska. Bank przelewa pieniądze w całości lub w z góry ustalonych transzach. Do wniosku kredytobiorca załącza dla banku kosztorys inwestycji – budowy i wykończenia, aby na samym końcu rozliczyć wydatki na podstawie rachunków, faktur.
  • pożyczka hipoteczna – uzyskane z kredytu środki mogą zostać wydatkowane, przeznaczone na dowolny cel, którym nie musi być zakup nieruchomości lub budowa.

ale również ze względu na wybór korzystnej oferty spośród propozycji szeregu banków, z którymi na co dzień współpracujemy.

 

 

foto/imperial-walutowy-kredyt.jpgKredyty ze względu na walutę:

  • kredyty w walucie krajowej (PLN, ZŁ),
  • kredyty walutowe (np.: w euro lub frankach szwajcarskich).

 

Zabezpieczenia pod kredyt hipoteczny:

  • hipoteka (zastaw nieruchomości) – to docelowe zabezpieczenie,
  • tymczasowe: ubezpieczenie kredytu, poręczenie osoby trzeciej (obowiązek posiadania zdolności kredytowej), weksel lub poręczenie, zamrożenie środków finansowych na rachunku bankowym lub lokacie. Zabezpieczenia tymczasowe najczęściej funkcjonują jedynie do momentu uzyskania zabezpieczenia w postaci hipotek (ustanowienia hipoteki).